Hallottál már az International Topsprayer könyvről a Taps and Moses jóvoltából? Ha nem, azon nem lennék meglepve, mivel sajnos hozzánk Magyarországra nagyon korlátozottan jutnak el az ilyen jellegű könyvek, de most mégis említést teszünk erről, mert a nemzetközi szcéna egybehangzó véleménye, hogy az elmúlt évtized legjobb vonatrajzokat összefoglaló műalkotásról beszélünk.
A Montana ennek a projektnek és főleg az alkotóinak tiszteletére úgy döntött, hogy kiad két speciális színt, amelyet a könyvben használtak: Moses Cián és Taps sárga.
Azért az szerintünk elég sokatmondó, ha egy ilyen nagy cég, mint a Montana egy ilyen rendkívüli gesztust tesz. Ha szerencsénk van, akkor az Offlineshop-ba is jön majd néhány darab ebből a rendkívül limitált szériából.
A könyvet pedig mindenképpen szerezzétek be!
Hozzászólások
Új hozzászólás